2015 Kova Burcu

By : | 0 Yorum | On : Ocak 10, 2015 | Category : Genel

Sevgili Kovalar,

Emlak alım satımından kazanç sağlayabilir, istediğiniz bir ev varsa onu alarak hayallerinize kavuşabilirsiniz. Evlenmek ve yuva kurmak istiyorsanız harekete geçmenin tam zamanı. Ailevi ilişkileriniz size huzur ve mutluluk getirecek. Kendinizle ilgili önemli gelişmeler kaydedeceksiniz. 11 Haziran ve sonrası, aşk, eğlence, yaratıcılık, sanat ve çocuklar konusunda inanılmaz şanslar yakalayacaksınız. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız harika bir yıl. Yine bu dönem içerisinde tanışacağınız bir insanla büyük bir aşk yaşayabilir, beraberliğinizi evliliğe taşıyabilirsiniz. Evlenmeseniz bile bu dönem yaşayacağınız aşklar sizi bir adım ileriye götürecek ve gelişiminize katkıda bulunacak. Eğlenceli ortam ve aktivitelerden fayda sağlayabilir, borsa gibi spekülasyona dayalı işlerinizde veya şans oyunlarında talihinizi konuşturabilirsiniz.

Normal davranışlarınızın değiştiğini ve sıradan olan her şeyden sıkıldığınızı fark edebilirsiniz. Değişimlere açık olun ve korkmayın. Özellikle ocak doğumlu Kovalar bu etkiyi üzerlerinde bu yıl daha fazla hissedecekler.

Eskide kalmış ve üzerinizde tortu bırakmış olan her şeyden vazgeçmeli, takılıp kaldığınız sorunlarla yüzleşmeli, düşüncelerinizi yeniden düzenlemelisiniz. Ancak o zaman korkularınızdan ve endişelerinizden arınabilirsiniz.

Kova Burcu Aşk Hayatı 2015

Aşkı yaşamak, hissetmek, gülmek, eğlenmek, hayatın tadını çıkarmak için harika bir yılınız olacak. Bu yaz aşkı bulmaya ve yaşamaya çok yakınsınız… Çocuk sahibi olmak isteyen Kovalar harekete geçebilir. Yakın çevre alanlarınızda geçen marttan beri dolaşan Uranüs, akraba veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizi farklı bir boyuta taşıyor. Onların hayatındaki önemli değişimlere ve beklenmedik olaylara bu yıl içerisinde şahit olacaksınız.Mart, yakın çevre ilişkilerinizde bu değişimleri yaşayacağınız bir ay olabilir. 13-14-15 Mart tarihleri ev veya aile hayatınızda önemli şanslar sizleri bekliyor. Yine bugünlerde bir ev alım satımı gündeme gelebilir. 12 Mart’ta gerilemesine başlayan Merkür, yakın çevrenizde bulunan insanlarla, kardeşleriniz veya akrabalarınızla birtakım iletişim problemlerini hayatınıza taşıyabilir. 23 Mart’a kadar yanlış anlaşılmalara ve kötü iletişime dikkat etmelisiniz. Mart ayının genelinde ailenize ayırdığınız ortak paranızda artış görülecek.

3 Nisan’da aşkı konuşmak, hissetmek ve yaşamak isteyeceksiniz. Aşk ilişkileriniz çok iyi olacak. Varsa çocuğunuzla olan ilişkilerinizden bu süreçte mutluluk duyabilirsiniz. Aşk hayatınızda romantizm etkilerindense, konuşma ve iletişim daha fazla önem vereceğiniz şeylerin başında gelecek. Karşı cinsi çekici bulmaya başlıyorsunuz.

Mayıs ayı aile ilişkilerinizden fayda sağlayacağınız ve vaktinizi ailenize ayırmaktan mutlu olacağınız bir ay olabilir. Evinize gereken özeni göstermek, varsa ailenizle olan problemlerinizi konuşmak, evinizde kendinizi huzurlu hissetmek sizi mutlu bir insan yapacak. 15 Mayıs’ta aşk evinizde gerileyen Venüs, eski aşklarınızı gündeme getirebilir. Bir aşkınız, flörtünüz varsa bu 40 gün boyunca ilişkinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. 21 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Güneş tutulması sizin aşk evinizde oluşuyor. İşte bu tarih sonrası bekarsanız aşkı tadabilir, aşkla buluşabilir ve aşkın hayatınızın merkezine yerleştiğine şahit olabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler için uygun bir dönem başlıyor olacak. Varsa çocuklarınızın hayatındaki önemli gelişmelere tanık olabilirsiniz. 22-27-28 Mayıs aşk hayatınız için muhteşem günler…

Haziran ayında da aşkın büyüsünden kurtulamayacaksınız. Uzun süreli ilişkisi olanlar ve evliler, bu süreç içerisinde sevdikleriyle beraber olmaktan, aktivitelere katılmaktan mutluluk duyabilirler. 11 Haziran sonrası artık tam anlamıyla aşka teslim olabilirsiniz. Jüpiter bir yıl boyunca en olumlu etkilerini size yollayacak. 27 Haziran’da düzelen Venüs’ün de katkısıyla artık aşk ilişkilerinizde istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Geçmiş ilişkiler konu ve olaylar daha fazla gündeminizde olacak. Bu dönem evlilik kararı almak ve bu kararı uygulamak doğru olmayabilir. Bunun için Merkür’ün düzeleceği 8 Ağustos’a kadar beklemekte fayda var. 22 Temmuz ve sonrası artık bir ay boyunca evlilik ve ikili ilişkiler alanlarına yönelebilirsiniz. 24-25-28 Temmuz şanslı günleriniz.

6 Eylül ve sonrası aşk hayatınızda oldukça keyif alacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Eylül ayında sevdiğiniz insanla seyahatler gündeme gelebilir.

Kasım ayı, Aşkı yaşamak, etkilerini hissetmek, çocuk sahibi olmak veya bu alanlarında kararlar almak ve sonuçlara ulaşmak için harika zamanlar….

Share This Post!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir